טיולים נוספים:
Scotland Trip

 

יום ג' – גארדה לנד


גארדה לנד

היום הפשוט ביותר בטיול אשר כולו מוקדש לגארדה לנד.
מדסאנזנו לקחנו מוקדם בבוקר אוטובוס חינמי הישר למתחם האטרקציות קנווהלנד. גרדהלנד הוא הגדול שבין האטרקציות והוא בעצם הלונה פארק של המתחם ואחד הנחשבים באיטליה.
אין המון מה לספר. זה לא יורו דיסני או דיסני וורד, אבל זה בהחלט פארק גדול, שמשקיעים בתפאורה שלו (כמו שלא נהוג בארץ). ככל כל הפארקים הטובים בעולם הפארק מכיל אטרקציות לכל הגילאים וניתן להעביר בו יום שלם בכיף.
אנחנו קנינו את הGardaLand Expressשמאפשר להכנס לתור מהיר יותר באטרקציות המלאות יותר. משום מה הפארק היה יחסית שומם לפארק בכזה גודל ולכן השימוש בכרטיס היה רק עזרה קלה. אך בימים בהם הפארק מלא הכרטיס מומלץ בחום – יש תורים שיכולים להימשך גם קרוב לשעה בלי הכרטיס.
סוף יום – הכל טוב חזרה לדסאנזנו עם טיפה סחרחורת אבל חיוך על הפרצוף.


מטפסים על העץ ואז יורדים בתוך הגזע


מספר מתקנים. בצד הרחוק אחד המתקנים היותר מפחידים.


חלק ממצעד בסוף היום.


סיכום המוקד – אגם גארדה

אגם גארדה היה בהחלט מהנה. מקומות הלינה הכדאיים הם דסנזאנו, פסקיירה, או סרמיונה שכולם נמצאים על ציר הרכבת "מילאנו ונציה". למשפחות שרוצות טיול יותר נינוח בלי הרבה תזוזות כמו שעוד יהיו בטיול זה אחלה מוקד. ניתן לעבות את הטיול באגם גארדה עם עיירות נוספות שמסביב לאגם, טיולי אופניים מסביב לאגם וביקורים נוספים במתחם קנווהלנד שבין היתר יש גם את פארק המים. לי זה הרגיש שבדיוק מיצינו את האזור, עוד ביקורים בעיירות הקרובות היה כבר מתחיל להיות רוטינה רגועה מידי ובהחלט הגיע הזמן לעבור הלאה.